Przeczytaj …

Posiadanie szczeniaków zabiera sporo czasu. Potrzebują zainteresowania i uwagi każdego dnia. Szczeniaki a potem starsze psy potrzebują towarzystwa. Nie mogą pozostawać samotnie całymi dniami w czasie kiedy ich właściciel jest w pracy.
Szczeniaki potrzebują spędzać czas na treningu i socjalizacji. Jeśli masz małe dzieci, poniżej pięciu lat zastanów się czy będziesz miał czas dla obojga.
Potrzebujesz ogrodu, dobrze ogrodzonego, tak aby pieski miały miejsce do zabawy i biegania. Musisz być przygotowany do ćwiczeń w każdą pogodę, przyzwyczaić się do psiej sierści (chociaż u borderów nie jest to szczególnie zajmujący temat), regularnego karmienia i rachunków na weterynarza. Kiedy masz wakacje opłaty za psi hotel mogą być spore, chyba że masz dobrych przyjaciół.
Jeśli przemyślałeś powyższe i chcesz się cieszyć obecnością a także bezwarunkową przyjaźnią Twojego pieska – proszę skontaktuj się ze mną.
Pieski otrzymają komplet dokumentów i pełną informację, karmę na początek (mogę zapewnić na życzenie większy zapas).
Na wszystkie mail-e odpowiem ale proszę dać mi czas. Nie zawsze uda mi się to zrobić odwrotnie ale na pewną zrobię to tak szybko jak będzie możliwe.